سخـــــن عشـــــق

. سخن عشـق ِ تو بی آن که برآید به زبـانم/ رنگ ِ رخسـاره خبر می دهد از سرِّ نهـانم /گـاه گویم که بنالـم ز پریشانی حـالم/ بـاز گویم که عیانست چه حاجت به بیـانم! . .

سخـــــن عشـــــق

. سخن عشـق ِ تو بی آن که برآید به زبـانم/ رنگ ِ رخسـاره خبر می دهد از سرِّ نهـانم /گـاه گویم که بنالـم ز پریشانی حـالم/ بـاز گویم که عیانست چه حاجت به بیـانم! . .

شعار انتخاباتی یا دروغ انتخاباتی!!!

چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۰، ۰۹:۴۵ ق.ظ

هر چه نزدیک تر میشویم به تاریخ 12 اسفند ماه فضای انتخابات پر شور تر میشود و کارهای تبلیغاتی کاندیداهای نمایندگی مجلس پر رونق تر میشود . اما یک مسئله که شاید این وسط دارد ذهن های ما را اذیت میکند بحث شعار های انتخاباتی است که  کاندیداها مطرح میکنند که ما اسم بعضی از اینها را دروغ انتخاباتی نام نهادیم چون که تجربه ثابت کرده است این نوع شعارها تحقق نمیابد که هیچ بلکه اصلا شدنی هم نیست . چند روز پیش مطلبی را مطالعه میکردم با این عنوان که کاندیدایی قول آسفالت کردن خیابانی را داده بود در جلسه انتخاباتیبااهالی .... . یاد حرف امام رحمه الله افتادم که فرموده اند نمایندگان مجلس نباید قول آسفالت کردن به مردم بدهند بلکه باید به مردم قول بدهند قانونی برتر را برای مردم مصوب میکنند .

حالا کوته فکری بعضی هارو ببینید در جواب این دروغ ها این گونه موضع میگیرند که دروغ مصلحتی است برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای اشکالی هم  ندارد رهبری فرمودند حضور حداکثری  .

به این افراد باید گفت دست شما درد نکند با این کلاه شرعی گذاشتن سر خودتون و فروختن اون دنیاتون به یک مشت خیال واهی .سر بسته بگیم  اگر هدف وسیله را توجیه میکرد مطمئن باشید شما ها الان جاتون اینجا نبود .

بحث حضور حداکثری که امام خامنه ای عزیز میفرمایند را اینجور برداشت می شود کرد که باید مردم پای صندوق رای بیایند و به شخصی که بهش اعتماد دارند رای دهند. استنباط هم این گونه میکنیم که در مملکت اسلامی آیا نباید فرد قابل اعتماد وجود داشته باشد که افراد آن جامعه رای سفید نندازند؟

باید در جامعه ای که پرچمدار اسلام ناب محمدی است افرادی باشند قابل اعتماد برای آحاد آن جامعه تا بهشان برسند و رای اعتماد خود را به آن ها بدهند و آنها را وکیل خود در قانون گذاری مملکت کنند. اما نکته اینجاست آیا با وضع موجود چنین کاندیداهایی وجود دارد؟(البته که وجود دارد ) پس باید دنبال آن شخصی بود و بهش اعتماد کرد که از همه لحاظ قابل اعتماد باشد.

جالب هست این موضوع که امام رحمه الله فرمودند اگر حتی احتمال انحراف(تاکید دارند روی احتمال)حتی اگر احتمال انحراف در کاندیدایی دیدید به او اعتماد نکنید . اما بعضی کاندیدا های محترم ثروت های هنگفت ، قدرت های بسیار و ...

آری سخت است انتخاب ،سخت است،  اما ممکن است و شدنیست .

پس همه به دنبال آن باشیم  اگر مردم پای صندوق رای می آیند با اعتماد به کاندیدای خود   ( که در غایت این حرکت اعتماد به نظام است) رای دهند .

به امید عدالت گستر گیتی

۹۰/۱۱/۱۹
مهران شیخی

نظرات  (۳)

۲۰ بهمن ۹۰ ، ۱۴:۴۰ حمید رضا صادقی
سلام
به روزم با (اتل متل یه بابا) در وصف پدری که زندگیش را برای سر بلندی اسلام گذاشت,شهید احمدی روشن.

اتل متل یه بابا
چه بابای قشنگی
مونده ازش چندتا عکس
سیاه سفید و رنگی
بابای قصه ما
یه بابای جوونه
حال بابا رو فقط
خدای او میدونه
فقط خدا می دونه
بابا چه حالی داره
آخه علی کوچولوش
فقط چهار سالی داره
۲۵ بهمن ۹۰ ، ۱۷:۱۲ عادل رضایی
سلام ... به پوستر سید علی تنها نیست به روزم ... در ضمن شما رو لینک کردم ما رو بلینکید ...
۲۷ بهمن ۹۰ ، ۱۳:۲۶ سیدمجتبی حسینی
سلام مهران من روهم ببین

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی